Květen 2013

5 minutové líčení na přání

27. května 2013 v 13:45 | L. |  Articles
5 minutové líčení na přání

Přání měla Evča (19), která chtěla zkusit líčení jak tmavé tak líčení s teplými barvami, které bude snadné a především rychlé a takhle to dopadlo.

Použité produkty na tmavé ličení :

* BB cream od Avonu, ivory
* tvářenka od NYC, 652 West Side Wine
* rozjasnovač od essence, 01 summer glow
* bronzer od jordany, 106 Light Honey
* kremový korektor od essence
* báze pod oční stíny od Avonu
* Color tattoo od Maybelline, 05 eternal Gold
* Paletka stínu od Oriflane
* řasenka od Maybelline
* bílá tužka na oči od essence
* rtěnka od Jordany, 05 cotton candy
Použité produkty na teplé líčení:

* BB cream od Avonu, ivory
* tvářenka od NYC, 652 West Side Wine
* rozjasnovač od essence, 01 ibiza sun
* bronzer od jordany, 106 Light Honey
* krémový korektor od essence
* báze pod oční stíny od Avonu
* řasenka od Maybelline
* bílá tužka na oči od essence
* rtěnka od Jordany, 05 cotton candy
* paletka očních stínů
* černé krémové oční linky od MaybellineMoje péče o vlasy

25. května 2013 v 12:07 | L. |  Articles
Moje péče o vlasy
Moje produkty na vlasy často obměňuji takže teď vám ukážu moje aktuální používané produkty . Moje vlasy jsou přirozeně vlnité, husté a suché a tak nejčastěji používám produkty na regeneraci ,hydrataci a podobně.

Mým prvním produktem je regenerační kúra pro vlasy suché a narušené s mléčnými proteiny. S touto maskou jsem 100% spokojená doporučila mi ji moje kamarádka. Nejen že nádherně voní po kokosu, ale vlasy jsou po ní opravdu jemnější ,elastičtější a lesklejší . Nanáším ji jednou za dva týdny a jsem z ni nadšena! Ne že by efekt byl tak šokující, ale zatím z těch masek co jsme vyzkoušela je nejlepší .Dále používám normálně šampon a kondicionér, který mě zase ohromili svoji vůni ( je to sice asi hloupé, ale u mě má velkou váhu při výběru šamponu hlavně jeho vůně =) ) Je to zase normální šampon jen mám po něm hodně hebké a jemné vlasy.Většinou používám dva šampony a střídám je. Mým druhým je tahle novinka od Garnier
Dále po každém umytí používám olejíček na konečky vlasů, který krásně hydratuje a voní mi po ovoci. Tento olejíček, který mám na doporučení od kadeřnice určitě už nevyměním jsem s ním maximálně spokojená . Změny k lepšímu na vlasech jsem jsi všimla hned po prvním nanesením . Takže kdo hledá olejíček na vlasy tak mu mohu tento s čistým svědomím doporučit.Mým posledním produktem je sprej na lepší rozčesávání, s kterým jsem taky spokojena, ale myslím že v této době je jich spoustu tak nemohu říct že by bych nějak extra skvělý.
A jaké produkty používáte vy na vlasy ?