Srpen 2013

Moje oblíbené rtěnky

28. srpna 2013 v 14:42 | L. |  Articles


Ahoj!


Tak dnes jsem se rozhodla s Vámi podělit o své oblíbené rtěnky, které ráda často nosím a jsem s nimi velice spokojená.


Tak jako první tu mám rtěnky od Dermacolu dvě hydratační v odstínu 01 ta je krásná jemně růžová barva dále v odstínu 04 je nádherná korálová správně letní barva a pak tu mám další dlouhotrvající v odstínu 01 a ta je taková krásná broskvová. Rtěnky od Dermacolu jsi myslím, že jsou opravdu dobré mají skvělou pigmentaci celkem i dlouho vydrží a jsem s nimi velice spokojená a určitě bych je doporučila. Tyto rtěnky najdete normálně v drogeriích.
Dále tu mám rtěnky od Essence. Dvě jsou dlouhotrvající a to v odstínu 01 velvet rose a ta je taková krásná přirozená barva dále odstín 02 Save your kisses for me je také dlouhotrvající rtěnka. Rtěnka je opravdu krásně červená a mě vydrží tak 4 hodiny v kuse, i když jím a piji. Jako třetí tu mám už normální rtěnku 01 Frosted a to je taková studená růžová opět moc pěkná barva. Rtěnky najdete opět v Drogeriich.Jako před poslední tu má můj nejoblíbenější lesk, který jsem sem musela zařadit a rtěnku od Avonu. Lesk gleaming pink dělá pravdu krásné rty a navíc ještě velmi příjemně chladí. Rtěnka Colotrend Flirt je do oranžova a musím říct, že mi celkem dost dlouho vydrží na rtech. Zase bych jen doporučilaJako poslední tu mám rtěnku jednu od Yves Rocher s kterou jsem opravdu spokojená! Má nádhernou korálově zářivou barvu a na rtech je moc příjemná. Druhou rtěnku mám od Maybelline 812 Delicate Pearl, která rtům dá jen krásný třpytící odlesk a celkem dobře i hydratuje.

Tak to byli všechny moje oblíbené rtěnky a co vy? Máte s těmito rtěnkami zkušenosti? Anebo jaké jsou vaše oblíbené rtěnky?Moje dnešní neutrální líčení

24. srpna 2013 v 18:16 | L. |  Articles
Ahoj!

Dnes se s Vámi podělím o mé jednoduché dnešní neutrální líčení.

Použité produkty na oči


* báze pod oční stíny od Avonu
* řasenka od Maybelline
* paletka očních stínů
* černé krémové oční linky od Maybelline
* Colorama mono stíny od Maybelline

A co vy? Máte rádi neutrální líčení?
Moje péče o pleť

22. srpna 2013 v 10:47 | L. |  Articles
Ahoj!


Tak dneska vám ukážu moje produkty, které používám momentálně na pleť. Moje plet je normální až suchá a jako první tu mám čistící pleťový gel 3 v 1 od Avonu s výtažky echinacey a pšeničných klíčků, který používám ráno a večer. Gel dobře čistí a skvěle osvěží pleť. Jsem s ním velice spokojená a mohla bych ho jen doporučit.
Dále používám pleťový lemon peeling od Tiande, který používám 3x týdně a viditelně zmenší póry a plet je po něm krásně hebká.
Jako třetí tu mám pleťové masky. Jednu od Freemana a ta je detoxikační maska s čokoládou a jahodami a druhá je bahenní od Avonu. Obě dvě masky mám velice ráda a myslím jsi, že dělají svoji službu dobře. Moje plet je po maskách krásně hladká a i póry jsou viditelně menší. Zase bych mohla doporučit.Dále tu mám klasický odličovač od Avonu, který dokáže bez problému odlíčit i voděodolné líčení a ani více po něm nevyžaduji. Prostě normální odličovač.Potom ještě používám dětské ubrousky taky na odlíčení od Toujours, kterých je v balení 80 kusů a jsem s nimi velice spokojená. Už jste je mohli vidět zde.


Další tu mám denní krém od Ziaji, který je můj velký oblíbenec. Tento krém je na suchou a normální pleť. Obsahuje kakaové máslo a vitamín E. Krásně hydratuje a celkem rychle se vstřebává. Určitě mohu taky doporučit. Jinak recenze na tento krém je zde.

Jako před poslední tu mám oční krém od Avonu s broskví a bavlnou. Krém je příjemný a opět dobře hydratuje a je za příznivou cenu.
Poslední tu mám z lékárny Excipial U Lipolotio. Tuto emulzi používám na noc a je úplně bezvadná pro suchou až vysušenou plet. Opravdu jí pěkně z hydratuje a určitě bych tuhle emulzi doporučila.
Tak to už je všechno z mojí péče. Jak pak vy se staráte o svoji pleť?

Moje nejoblíbenější laky na nehty

14. srpna 2013 v 17:37 | L. |  ArticlesAhoj!
Dnes bych se ráda s Vámi podělila o své oblíbené laky, které velice ráda nosím a jsem s jejich výdrží a krytím velice spokojená.


Tak jako první tu mám laky od Maybelline COLORAMA, která mám hrozně ráda. Sice tyto laky potřebují většinou 2 až 3 vrstvy, ale aspoň za to mi vydrží dlouho na nehtech. Seženete je normálně v drogeriích. Vice o lacích COLORAMA zde.


Dále tu mám laky od Jordany, které seženete na e-shopu http://www.absolutecosmetics.eu/. Jordana má velkou škálu barev laků tak jsi myslím, že si skutečně vybere každý! Tyto laky opět celkem dlouho vydrží, ale už ne tak dlouho jako COLORAMA a stačí nanést dvě vrstvy.
Jako další tu mám laky od Rimmelu, které opět pořídíte v drogerii. Stačí opět 2 vrstvy a na nehtech mi vydrží bez problému 7 dní. Takže bomba!


Další je lak od Gabrielly Salvete, který určitě všichni dobře znáte. Tento lak zasychá hrubě a je velice nádherný a stačí mi pouze jedna vrstva a vydrží mi celý týden. Opět najdete v drogeriích =o)Další je lak od Avonu, který má krásnou korálovou barvu, která je perfektní na léto. Lak kryje ve 2 vrstvách a je prostě hrozně pěkný na nehtech.
Jako předposlední tu mám lak od Miss sporty v nádherné růžové, která je taky bezvadná na léto. Krytí má ve dvou vrstvách a opět mi vydrží 5-7 dní a najdete ho v drogerii.


A jako poslední tu mám lak od Catrice, který mám hrozně ráda. Je to nevýrazný krásný lak. Kryje ve 2 vrstvách. Výdrž má 4 dny a jsem s ním velice spokojená. Tento lak najdete v drogeriích.
A to jsou už moje všechny oblíbené laky. Zajímalo by mě, jaké jsou vaše oblíbené laky?Moje červencové oblíbené produkty

11. srpna 2013 v 20:50 | L. |  Articles

Ahoj!

Tak a máme tu další oblíbené produkty za měsíc červenec, který mi utekl velmi rychle díky krásné dovolené a doufám, že utekl rychle i vám a krásně jste jsi ho užili.

Jako první tu mám Love lipsy od dermacolu, které jsou úplně bezvadné a mám je moc ráda, protože jsou velice příjemné na rtech a dají rtům pěknou barvičku a jsem s nimi prostě spokojená. Mám je s přichutí hroznů, broskve a melounu .Více o love lipsu zde.
Dále tu mám hydro spray s aloe vera z rossmannu, který byl perfektní v horkých dnech a mohu ho jen doporučit.

Třetí tu mám dva vlasové olejíčky od Avonu, které byly opět perfektní na vysušené konečky vlasů od sluníčka. Taky bych je určitě doporučila.

Další tu je lip butter od nivei s karamelovou příchutí, který jsem jsi zamilovala! Vždycky jsem si myslela, že nebude nic lepší jak Carmex pro moje rty, ale po vyzkoušení tohoto lip butteru jsem zjistila, že jsem se hrozně mýlila. Více o tomto lip butteru zde.


Jako pátý tu mám corektor od catrice, který mě opravdu překvapil svým krytím a vydrží. Tento corektor seženete v prodejnách Rossmann a za mě opravdu mohu doporučit těm, co mají i trochu sušší okolí očí.Dále tu mám voděodolnou řasenku od essence Get big lashes, která semnou vydržela celodenní koupání, potápění a ani se nehnula. No zkrátka tato řasenka splňuje maximálně moje představy o voděodolné řasence.
Jako předposlední produkt tu mám krémovou tvářenku od essence, která má krásnou zdravou barvu a pěkně se roztírá. Za mě opět můžu jen a jen doporučit.

A jako poslední tu mám rtěnku od dermacolu v odstínu 04. Rtěnka je dobře pigmentovaná a má takovou krásnou korálovou barvu a podle mě se na léto skvěle hodí a je opět velice příjemná na rtech.
Tak a to je už všechno z mých oblíbených produktů. Zajímalo by mě, jaké jsou vaše oblíbené produkty?