Říjen 2013

Moje oblíbené produkty za září

6. října 2013 v 12:14 | L. |  Articles
Jako první tu mám sprchový gel a koupelovou sůl od Manufaktury. Sprchový gel s vřídelní solí a ovesným mlékem a levandulí. Sůl opět s vřídelní solí a levandulí. Z obou produktů jsem absolutně nadšená! Krásně voní a nabudí skvělou atmosféru. Určitě mohu doporučit.Dále tu mám tři laky od Gabriella Salvete, které jsem neustále střídala celý měsíc.Kryjí ve dvouch vrstvách a vydrží mi 4-6 dní. Písčitý lak 07 princess i 7 dní. Mohu opět všem doporučit: Gabriella Salvete má skvělé laky s dobrým krytím.

Dále tu mám pleťový krém od Avonu naturals Herbal s výtažky s šípků a aloe, který osvěžuje a zklidňuje plet. Krém mě naprosto překvapil. Má krémovo-gelovou konzistenci a je velice příjemný na pleti. Potom tu mám pěnivý čistící gel od Avonu, který opravdu plet rychle a účinně vyčistí. Pak tu mám olejové tyčinky od Bel, které obsahují vitamín E. Jsou výborným pomocníkem při líčení, když se něco zrovna nepovede. Odličují báječně mohu jen doporučit.
Předposlední tu mám paletku showstoppers od Sleeku, kterou jsem si naprosto zamilovala. Je úžasně pigmentovaná, stíny jsou krásné máslové. Na očích mi vydrží bez báze celý den. Prostě jetsli nad ní váháte tak jděte určitě do ní.


Poslední tu mám dva produkty na vlasy Bio Traitement repair mousse. Pěna, která posiluje a obnovuje vlasy. Obsahuje výtažky z listů olivovníků a bambuckého másla. Vlasy jsou po aplikaci krásně jemné, příjemné na dotek a mají krásný lesk a pak tu mám keratinový postřik od CHI, který vyživuje a regeneruje vrchní keratinovou vrstvu vlasů a perfektně vlasy hydratuje, dodává lesk vlasům a posiluje je.Tak to už je úplně vše. Jaké jsou vaše oblíbené produkty za září?